Ve světě redukce hmotnosti se pohybuji již téměř 20 let.

Má cesta začala ve čtrnácti letech, kdy jsem byl, vykrmen svou milující babičkou, obézní dítě. Ve 14 letech jsem uskutečnil úplně první proměnu, svou vlastní. Později jsem se začal věnovat kulturistice a problematika redukce hmotnosti pro mě získala zcela jiný rozměr. V 17 letech se na mě obrátil s prosbou o pomoc s hubnutím první člověk, můj první klient. Od té doby jsem spolupracoval s více než deseti tisíci lidmi.

Svět hubnutí je mou vášní a pomoc lidem je pro mě posláním

Žene mě touha přijít věcem na kloub a být současně užitečný. Své vášni a poslání věnuji většinu svého času. Obrovským impulsem ke studiu biochemie byla diagnóza cukrovky II.typu u mé mámy. Chtěl jsem a potřeboval jsem vědět, jak jí pomoci. U pacientů s diabetem druhého typu je redukce hmotnosti klíčová, ale v mnoha případech obtížná. S mámou se nám to podařilo a nyní je již mnoho let v remisi, kdy ji cukrovka netrápí.

Fungování a reakce těla jsou pro redukci hmotnosti klíčové.

Abych sám vše co nejlépe pochopil, opakovaně jsem v průběhu času cíleně tloustl a hubl, to vše s jediným cílem – pozorovat své tělo. Celkem jsem takto podstoupil 18 proměn. Znalosti a zkušenosti, které jsem získal, jsou nedílnou součástí „systému vlastního těla“, který buduji a rozvíjím již přes 7 let.